Jak nie zapomnieć o postanowieniu?

 

Wiesz już, co chcesz zmienić. Tylko teraz pytanie – co zrobić, by sobie nie odpuścić? Oprócz podzielenia się ze znajomymi swoim postanowieniem warto, byś też sobie przypominał, co chcesz osiągnąć, zmienić lub z czym zerwać.

Wcześniej pisałam, że nie lubię uzależniać postanowień od przełomu starego i nowego roku. Ten wpis będzie jednak użyteczny bez względu na termin, okres ustalania celi i zmian.

Jak nie zapominać o postanowieniach?

tabbbb

Przypominacze:

Lustro – użyj markerów suchościeralnych i maluj po nim do woli 🙂

Ściana – możesz użyć klasycznych plakatów (po których będziesz pisał) lub bardziej zaawansowanych form. Gadżeciarsko wygląda  folia elektrostatyczna. Pamiętaj, że sufit również jest powierzchnią nadającą się do zagospodarowania.

Tablica korkowa – lub magnetyczna czy white board – przyjmie wszystko. Nawet zdjęcie ukochanego w skarpetkach i sandałach 😉

Pulpit komputera – to miejsce, które widujesz codziennie. Napisz na nim motywującą frazę.

taaan

Notatnik w kieszeni – mały, z kieszonkowym długopisem. Zawsze, gdy sobie o czymś przypomnisz – notuj. Działa, zwłaszcza, gdy komórka Ci padła a niesamowicie atrakcyjna kobieta chce się czymś z Tobą podzielić. Codziennie wyrywaj karteczki ze skończonymi projektami.

Społeczności internetowe – nie tylko klasyki, ale też mniej rozpoznawalne przestrzenie/portale  jak http://www.43things.com/   specjalnie stworzone by pomóc Ci wytrwać w osiąganiu celów.

Lodówka – przypnij na niej wiadomość do samego siebie. Lub wykorzystaj jej wnętrzne.

tab

Evernote – darmowy program pomagający organizować Twoje zadania. Podobnie jak kalendarz google możesz ustawić w nim przypominacze (smsy, maile) wysyłane do Ciebie

automatycznie https://evernote.com/intl/pl/ .

 

 

 

  • Pisz w widocznych miejscach
  • Pisz krótkie frazy
  • Pisz używając obrazków i kolorów
  • Pisz motywująco
  • Odświeżaj swoje notatkiFLA_8337
  • Szymek

    No to od dziś zaczynam tworzyć bohomazy na lustrach 🙂 Fajna stronka ta 43.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress