O mnie

0767

Co robię?

Zajmuję się gromadzeniem i przekazywaniem ludziom sprawdzonych technik podnoszenia efektywności.

Prowadzę szkolenia i spotkania, występuję na konferencjach i opowiadam historie, które inspirują. Ale przede wszystkim – jestem PRAKTYKIEM. Sprawdzam wszystko, o czym piszę i mówię. 

Myślę obrazami. Wychodzę poza schematy. Prowokuję do nowych pomysłów.

Kim jestem?

Jestem kreatywnym trenerem pokazującym, jak tłumaczyć w prosty sposób skomplikowane rzeczy.  Ilustruję na dużych płachtach papieru ważne słowa podczas konferencji, prowadzę szkolenia z rysowania myśli, stawiam na efekty.

Wyznaję zasadę maksymalnego rozwijania własnego potencjału i coachingowego spojrzenia na rzeczywistość.
Będąc absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (Wydział Nauk Społecznych – psychologia kliniczna oraz organizacji pracy i zarządzania) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze (Psychology of Entrepreneurship), obecnie pracuję jako trener umiejętności sprawnego myślenia.

Przez 8 lat działałam w świecie biznesu – szkoliłam się i innych. Bliskie były mi przedsiębiorcze postawy, żargon, klimat spotkań. Zawsze jednak dostrzegałam duże pole do poprawy, do wprowadzania ulepszeń, podnoszenia efektywności. Zrezygnowałam z pracy w korporacji na rzecz rozwijania skrzydeł jako freelancer.

Aktualnie jako ekspert i praktyk w myśleniu wizualnym zajmuję się pokazywaniem ludziom z różnych środowisk, w jaki sposób mogą skuteczniej się komunikować wykorzystując proste obrazy i ikony. Prowadzę szkolenia, spotkania, rysuję wydarzenia. Specjalizuję się w Graphic Recordingu – rysowaniu słyszanych prezentacji na dużym formacie na żywo (w trakcie słuchania). Na specjalne zlecenia ilustruję książki.

Prywatnie jestem niepoprawną koneserką męskiego dress code, zapalonym graczem gier planszowych i spełnioną twórczynią obrazów z pachnącej kawy.

Jak pracuję?

Wykorzystując sprawdzone od lat techniki efektywnego przekazywania wiedzy, nie boję się czerpać z nowych technologii.

Moje ulubione techniki to mimo wszystko te aktywizujące uczestników warsztatów i szkoleń. Chcę, by uczestnicy podczas zajęć na własnej skórze poczuli omawiany temat. Im więcej będzie się działo podczas warsztatu, tym na większą ilość sytuacji w pracy czy w życiu uczestnik będzie przygotowany.

Zazwyczaj mam przy sobie walizkę piśmideł i rolkę papieru. To mi wystarczy, by udowodnić, że każdy może ciekawiej prezentować swoje pomysły. A co się dzieje podczas moich zajęć? Zapraszam do przejrzenia zdjęć:

https://www.facebook.com/agatatrener/photos

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress